Biz Kimiz?

Şirketimiz kurulduğu günden bu güne kadar doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat, mühendislik ve inşaat malzemeleri satış sektöründe iz bırakmaya gayret gösteren bir firmadır. Yeni yüzümüz olan TOSKA GRUP ile de aynı amaçlar doğrultusunda yolumuza tüm hızıyla devam etmekteyiz.

TOSKA GRUP, özellikle inşaat malzemeleri (asma tavan ve taşıyıcı sistemleri, yapı kimyasalları, yalıtım grubu, alçı grubu...vb.) sektöründeki özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektörünün aranılan firması olmaya aday olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Bu sayede geniş bir müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetlerle geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık olmanın huzurunu yaşamaktadır. Ayrıca firmamız güvenilirliğini, kalite yönetimini, yaygın hizmet ağı ile ürün çeşitliliğinde öncü uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen global bir işletme olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren bir çok üretici firmanın distribütörlüğünü yapan TOSKA GRUP, bu firmalar ile inşaat malzemeleri satış ve uygulama sektöründe çok büyük işlere imza atmıştır. TOSKA GRUP malzeme sektöründeki tecrübelerini inşaat yapımına aktarmakla bu alanda da kalitesini ortaya çıkarmıştır. Günümüze kadar pekçok yerde yaptığı örnek projeleriyle kalite ve güven oluşturan bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Yılların tecrübesiyle yetişmiş mühendis olan kurucularının vizyonuyla inşaatta yepyeni bir konsepti amaçlayan TOSKA GRUP, bu markasıyla kaliteyi, güveni, keyifle yaşanabilen ve örnek gösterilen projeler ortaya çıkarmayı hedeflemiştir. TOSKA GRUP olarak; müşteri odaklılık, karşılıklı saygı, şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci, rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün değer katarak yürüyüşümüze emin adımlarla devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek, Yurt dışında inşaat malzemeleri pazarlama ve inşaat faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global pazarın pastasından yatırım yaparak pay almak, müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizin inşaat malzemeleri, mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak ve yerli inşaat malzemelerimizi tüm dünyaya pazarlamak, rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel ve resmi kurumlar, şirketler ve kişiler ile en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.